User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก
