User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Enable
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Role
vi: Vai trò

en: field
vi: trường
