User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: field
ar: حقل
