User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar
