User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: field
bs: polje
