User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: field
el: πεδίο
