User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enable
es: Activar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Role
es: Rol

en: field
es: campo
