User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер
