User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: field
lv: lauks
