User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Role
nn: Rolle
