User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: field
ro: câmp
