User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: field
ta: புலம்
