User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: field
tr: alan
