User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى
