User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Role
ast: Rol
