User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: field
be: поле
