User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Enable
cy: Galluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: field
cy: maes
