User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj
