User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: field
eu: eremua
