User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enable
fr: Activer

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: field
fr: champ

en: Select field
fr: Sélectionner un champ

en: Create User
fr: Créer un utilisateur
