User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Role
gl: Rol

en: field
gl: campo
