User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Role
he: תפקיד

en: field
he: שדה

en: Select field
he: בחר שדה
