User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका
