User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: field
hr: polje
