User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր
