User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enable
is: Virkja

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: field
is: svæði
