User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: field
ja: フィールド
