User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი
