User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: field
ku: خانە
