User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: field
mn: талбар
