User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enable
oc: Activar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: field
oc: camp
