User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Habilitar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: field
pt: campo

en: Select field
pt: Selecionar campo
