User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: field
sl: polje
