User Management Plus (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Role
te: పాత్ర
