User Management Plus (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: field
uk: поле

en: Select field
uk: Оберіть поле

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача
