unfeaturize (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Overridden
af: Oorheers
