unfeaturize (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Components
ar: المكونات

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Restore
ar: استرجاع

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
