unfeaturize (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Components
be: Кампаненты

en: Overridden
be: Адменена

en: Restore
be: Аднавіць

en: Machine name
be: Машынная назва
