unfeaturize (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Checking...
fa: در حال بررسی...
