unfeaturize (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Components
gl: Compoñentes

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Restore
gl: Restaurar

en: Rebuilding
gl: Reconstruindo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Checking...
gl: Comprobando...

en: Needs review
gl: Precisa revisión
