unfeaturize (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Components
he: רכיבים

en: Overridden
he: נדרס

en: Restore
he: שחזור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Checking...
he: בודק...
