unfeaturize (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: Machine name
hi: मशीन नाम
