unfeaturize (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
