unfeaturize (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Components
hu: Összetevők

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Conflict
hu: Ütközés

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Rebuilding
hu: Újraépítés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Checking...
hu: Ellenőrzés...

en: Needs review
hu: Átnézést igényel

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
hu: Az a nézet a <em>Views</em> @import_version változatához készült, de jelenleg csak @api_version van telepítve.
