unfeaturize (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
