unfeaturize (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Components
id: Komponen

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Conflict
id: Konflik

en: Restore
id: Pulihkan

en: Machine name
id: Nama mesin
