unfeaturize (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Components
is: Íhlutir

en: Overridden
is: Yfirritað
