unfeaturize (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
km: ទិដ្ឋភាព​នោះ​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​សម្រាប់​កំណែ @import_version របស់​ទិដ្ឋភាព ប៉ុន្តែ​អ្នក​មាន​តែ​ @api_version
