unfeaturize (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Components
lv: Komponentes

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
