unfeaturize (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
